שאלות ותשובות

אתר ג׳ימאניה נפתח בשנת 2009 במטרה למנף ולקדם את ענפי התעמלות בארץ. האתר פועל ללא מטרות רווח וברוח התנדבותית מלאה מתוך אהבה גדולה לענף ורצון להנגיש את המידע, ההישגים והאירועים לכל בית בישראל. מאז העליה לאוויר, פירסמנו מאות כתבות, סיקרנו תחרויות בארץ ותחרויות בחו״ל ובשנים האחרונות אנו נוהגים להגיע ולתעד את הדור הצעיר של המתעמלות והמתעמלים וכן את מתעמלי נבחרות ישראל בתחרויות גדולות כקטנות שמתקיימות בארץ ובחו״ל. במשך השנים נאספו והצטברו אצלנו אלפי תמונות. את חלקן אנחנו מפרסמים בעמוד הפייסבוק שלנו בתום כל תחרות, אך ישנה מסה גדולה מאוד של תמונות שאינן מפורסמות במדיה החברתית ואנו שמחים לחלוק אותה כאן בפלטפורמה זו עם המתעמלים, הוריהם ובני משפחותיהם. הגלריות שלנו אינן פתוחות לציבור הרחב שמגיע דרך מנועי החיפוש על מנת לשמור על צנעת הפרט של המתעמלים הצעירים. כל גלריה מוגנת בסיסמה אותה ניתן לקבל ממאמני האגודות או דרכנו.

ג׳ימאניה הוא גוף עצמאי והתנדבותי. הנסיעות, השהייה והעבודה באירועים ובתחרויות עולים לנו מזמננו ומכספנו האישיים. על כן, בעזרת אתר זה אנו משיגים 2 מטרות:

  1. לתת לכם, בני המשפחה, את האפשרות לקבל מזכרת מהתחרויות בדמות תמונות דיגיטליות איכותיות ומקוריות של ילדכם ואת הזכויות להשתמש בהן- להדפיסן, להציגן ולפרסמן ברשתות החברתיות. השימוש בתמונות הינו אישי בלבד – אין להשתמש בתמונות באופן מסחרי, למשל בעמודי פייסבוק עסקיים.
  2. לאפשר את המשך קיום האתר ואת המשך הפעילות השוטפת שלנו במהלך השנה. דאגנו לכך שהמחיר של הורדת תמונה דיגיטלית באתר יהיה שווה לכל כיס, והסכומים שיצטברו יסייעו לנו להמשיך ולקדם את ענף התעמלות המכשירים בארץ. אנו רואים את עצם רכישת התמונות כתרומה לענף וכתודה והערכה על העבודה שלנו במהלך השנים.

התמונות שמוצעות לרכישה באתר הן דיגיטליות, כלומר – מדובר בקובץ התמונה המקורי (באיכות המיטבית וללא לוגו עליו) אותו תוכלו לשמור אצלכם במחשב. מיד בסיום רכישת תמונה תגיעו לעמוד בו תוכלו להוריד אותה ישירות למחשבכם (במידה והגעתם לעמוד ביניים שמציין כי ההזמנה בהמתנה, יש לרענן את הדף). בנוסף, הקבלה שתישלח אליכם למייל תכלול גם לינק נוסף להורדת התמונה. במידה והתמונות לא הגיעו אליך למייל – יש ללחוץ כאן

רוב אירועי ההתעמלות בארץ כוללים השתתפות של ילדים וילדות בגילאים צעירים. בעוד צילום ופרסום תמונות מאירועים שהתקיימו במקומות ציבוריים ופתוחים לקהל הרחב מותרים על פי חוק בישראל, צנעת הפרט של המצולמים והמצולמות חשובה לנו מאוד ולכן כדי לצפות בתמונות יש להקליד סיסמת כניסה, אותה ניתן לקבל מאיתנו במייל info@gymania.net (אנא ציינו את הקשר שלכם למצולמים). את הסיסמא ניתן לקבל גם דרך הטופס ״בקשה לקבלת סיסמא״ או ממאמני ומאמנות האגודות.

אין בעיה! ניתן לכתוב לנו למייל info@gymania.net את מספר התמונה/ות ונסיר אותה/ן מהאתר. אנא ציינו מי אתם ומה הקשר שלכם למצולם/ים בתמונה/ות. מספר התמונה מצויין בסוף הקישור שלה (היכנסו לעמוד מכירת התמונה על מנת לראות את הקישור הייחודי של כל תמונה) ויכלול לרוב את המילה img ולאחריה 4 ספרות, לדוגמא: img_9568.